Adventní kalendář 2. den – Grand Prix Silesia

od | 2. 12. 2016 | Soutěž

Druhý prosinec přináší druhou hádanku. Doufáme, že bude maličko těžší. Sponzorem soutěže je Grand Prix Silesia 2017 pořádaný OB Opava.


Grand Prix Silesia, 13. – 16. července 2017, Černá Voda

obo

Krásná příroda Rychlebských hor, množství zatopených lomů vhodných ke koupání, velké množství single tracků v podobě Rychlebských stezek a především mapově náročné terény. To vše nabízí pořadatelé z OB Opava na Grand Prix Silesia 2017! Příští rok se centrum závodu přesune z Vidnavy přímo do srdce Rychlebských stezek – Černé Vody k penzionu Radost. Závodníky čekají ve čtyřech dnech čtyři etapy.

kaltenstejn

Tři ze čtyř etap budou v terénech letošního mistrovství Evropy. Poběží se na mapách z finále krátké trati a štafet. Zbývající etapa bude v lesích na sever od Černé Vody, tj. v oblasti Venušiných misek. A jaké bude složení etap? Pořadatelé chystají jeden sprint, jehož zvláštností bude absence kódů kontrol. Dále se poběží jedna krátká trať a dvě zkrácené tratě. OB Opava má pro oddíly, které se přihlásí v počtu 30 a více startujících speciální nabídku, stačí se ozvat na mail Mirka Hadače (hadac(at)nord-service.cz), vedoucího OB Opava!

venusiny_misky

Pořadatelé Grand Prix Silesia věnovali do soutěže 2x startovné.


Ale než si zadáme druhou hádanku, prozradíme si včerejší výsledek. Dali jsme vám plno různých nápověd, díky kterým jste museli vyloučit všechny nepravděpodobné odpovědi a jako jediný výsledek vám musela vyjít mapa Spáleniště – Bezděz. V části prostoru je i mapa Spáleniště, ale ta obsahuje pouze část výřezu, tudíž to je špatná odpověď! Ještě doplníme, že letos na jaře se na mapě běželo letošní první mistrovství ČR – v nočním OB.

A jakou jsme zvolili mapu na druhý den? Mapu s jednoslovným názvem! Je zatím stále teprve druhý den soutěžení, a tak jsme se rozhodli, že vám dneska necháme spolu s mapou i její design. Tedy většinu designu. Zbavili jsme se těch nejvíc do očí bijících detailů, jako je třeba název mapy a logo pořadatelského klubu.

mapa_den_02

Už je vám to jasné? Není nic jednoduššího, než vyplnit formulář a odeslat jej! A pokud stále tápete, poraďte se s mapovým archivem ČSOS.

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 20. 6. 2024
a svátek má Květa.