Adventní kalendář ’19: 24. den – O-RUN
Dnes je 29.01.2020

Soutěž | 24.12.2019

A máme to za sebou. Ježíšek přináší i poslední dílek naší soutěže. Partnerem dnešního dne je firma O-RUN, kterou určitě potkáváte často na závodech, ale má i svůj e-shop a před Vánoci se vám určitě bude hodit.

Tréninky. Soustředění. Závody. Stále dokola. Znáte to? Bagheera Duffel Bag je něco, co v tvé výbavě rozhodně nesmí chybět. Sportovní vysoce funkční taška, jejíž obsah uvnitř ochrání před vodou a veškerými nečistotami. Boční vnější kapsa. Vnitřní kapsa ze síťovny. Duffel lze nosit v ruce, přes rameno a díky ramenním popruhům také na zádech jako klasický batoh. Je potřeba něco víc? Třeba naší nejoblíbenější recenzi: “když mi propršel i stan, dal jsem vše do Bagheera duffelu, hodil to ven a alespoň jeho obsah mi vydržel do rána suchý”.

Firma O-RUN, která věnovala do soutěže Adventní kalendář 40l Duffel, se specializuje i na další sportovní produkty. Podívejte se zde.


Pojďme se nejdříve podívat na výsledky z 23. kola Adventního kalendáře 2019:

1. Ve kterém pokrmu přijmete nejvíce energie? b) 100 g kešu ořechů

2. Jaký typ ionťáku bys měl pít během závodu k doplnění tekutin? a) izotonický

3. Jakou složku potravy by měl člověk dle výživových doporučení konzumovat nejvíce? c) luštěniny a obilniny

4. Pokud během závodu něco konzumujete, jaký typ nutrientů by měl tento pokrm zejména obsahovat? d) sacharidy


Dnes už vás nebudeme zdržovat žádným dlouhým úkolem. Jsme moc rádi, že jste i v letošním roce soutěžili v našem Adventním kalendáři a na závěr nás potěšíte, když nám napíšete vaší nejlepší historku z letošního luštění. Za sepsaný zážitek s letošním kalendářem získate poslední bod do naší soutěže. Nejoriginálnější a nejvtipnější historky se navíc určitě dočkají zveřejnění.

Děkujeme moc za účast v letošním Adventním kalendáři a za celou redakci O-News.cz vám přejeme příjemně strávené vánoční svátky a vše nejlepší a spousty kilometrů s mapou i v roce 2020!

 

Své odpovědi piště do formuláře níže:

Pravidla soutěže

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *