Adventní kalendář ’19: 21. den – MS OB 2021
Dnes je 29.01.2020

Soutěž | 21.12.2019

Vánoční nálada se stupňuje a doufáme, že i o sobotě si najdete chvilku na luštění adventního kalendáře o skvělé ceny. Říkali jsme si, že bychom dali zase nějaký videoúkol, tak snad si ho s radostí užijete.


Mistrovství světa v orientačním běhu 2021

Největší závody v orientačních sportech na území Česka v historii se uskuteční v termínu 4. – 9. 7. 2021 s centrem v Doksech. Už nyní naplno probíhají přípravy, pro fanoušky budou navíc připraveny doprovodné šestidenní závody WOC Tour 2021 ve velmi náročných terénech (i v prostorech, kde poběží závodníci MS). Vše bude skloubené s časovým harmonogramem MS 2021, takže bude možné si užít vlastní závodění, fandění, ale také výletů, protože se vše odehrává v nádherné krajině plné hradů, rozhleden a zajímavých příběhů. Organizátoři si vytkli za cíl, že nechtějí pořádat závody stylem “po nás přijde potopa”. Již nyní spolupracují s Ministerstvem životního prostředí na obsáhlé ekologické koncepci, zapojili se do projektu “Dost bylo plastů”, spolupracují s obcemi, kraji i nejrůznějšími institucemi a zároveň chystají například mobilní aplikaci pro závodníky i diváky. Pořadatelé MS 2021 budou mít v roce 2020 generálku v podobě Euromeetingu, který je současně i (v sobotu a v neděli) žebříčkem A. Dohromady by se zde mělo sejít až 2000 účastníků!

Více informací:

Organizátoři MS 2021 věnovali do soutěže unikátní dres MS 2021, který už například vlastní hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta.


Výsledky

Včera jsme připravili kvíz týkající se o-funkcionářů. Zde jsou správné odpovědi:

Citace č. 1: David Aleš

Citace č. 2: Ivan Matějů

Citace č. 3: Dušan Vystavěl

Citace č. 4: Jiří Šubrt

Citace č. 5: Petr Klimpl

Citace č. 6: Radan Kamenický

 


Věděli jste, že organizátoři MS vydávají i videa? Říkají jim WOC insight. Pojďme se podívat, jaká čísla budete muset ze čtyř videí vyčarovat.

Soutěžní otázky:  

Otázka č. 1: Kolik různých dresů českých klubů se objevilo v díle #1? (pozn. dres muže v bílém triku, muže v průchodu a postavy v pozadí za hlavní běžkyní se do odpovědi nezapočítává)
Otázka č. 2: Kolik slov bylo dohromady řečeno v dílu #2? (tolerance +- 20)
Otázka č. 3: Kolikrát mrkl Miloš Nykodým během rozhovoru v dílu #3 WOC insight? (tolerance bude)
Otázka č. 4: Kolik zlatých medailí z juniorského i dospělého MS v OB mají dohromady běžci z dílu „First athletes seen in training area!“? (pozn.: ve videu vystupují 3 běžci z rozhovorů, 1 další Švéd, Isa Envall, Miika Kirmula, Elin Månsson a ještě jeden švédský žolík, kterého určitě poznáte)

Své odpovědi piště do formuláře níže:

Pravidla soutěže

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *