Adventní kalendář ’19: 19. den – WMOC 2020
Dnes je 29.01.2020

Soutěž | 19.12.2019

Včera jsme si Vás ozkoušeli ze znalostí mapařů nejen podle map, ale i podle obličeje. Dnes je na programu další ČASOVKA a bude to snad i rychlovka. Váš úkol je jednoduchý – vybrat variantu postupu, na které byl při daném závodě dosažen nejlepší mezičas. Partnerem dnešního políčka je WMOC 2020 na Slovensku, tak neváhejte a soutěžte.


World Masters Orienteering Championship 2020, Košice (SVK)

V příštím roce zavítá v termínu 7.-14.8. 2020 Mistrovství světa veteránů (masters) k našim sousedům na Slovensko. Centrem svátku orientačního běhu starších a pokročilých bude druhé největší slovenské město Košice. Pořadatelé si pro závodníky z celého světa nachystali velice atraktivní terény – sprint proběhne v historickém srdci Košic, finále krátké trati v technicky náročném terénu mezi Košicemi a Prešovem, který nebyl ještě nikdy použit pro závody v OB. Třešničkou na dortu celého programu pak jistě bude klasická trať na Silické planině, obávaném království závrtů a temně zelených hustníčků. Pokud s vámi pojede někdo další z rodiny, kdo ještě nemůže závodit ve veteránských kategoriích, může se přihlásit na současně probíhající závody Slovak Karst Cup. Zajímavosti z přípravy můžete sledovat na FB stránce akce nebo oficiálním webu. Využijte konání této významné akce doslova za humny naší republiky.

Pozvánka na veteránské mistrovství světa 2020 do Košic!

Pořadatelé věnovali do soutěže 2x DRES.


Samozřejmostí jsou výsledky včerejšího kola, kdy jsme prověřili, jak znáte naše mapaře. 

Na fotce č. 1 je: Na fotce č. 2 je: Na fotce č. 3 je: Na fotce č. 4 je: Na fotce č. 5 je: Na fotce č. 6 je: Na fotce č. 7 je: Na fotce č. 8 je: Na fotce č. 9 je: Na fotce č. 10 je:
Matěj Klusáček Tomáš Leštínský Bohumil Háj Petr Hranička Jiří Vištejn Petr Mareček Jan Picek Milan Borovička Jan Fátor Zdeněk Rajnošek

Dnešní úkol

Níže naleznete postupy s různými variantami (z GPS). Vaším úkolem je rychle určit tu variantu, na které byl při reálném letošním závodě, ze kterého je daná trať, dosažen nejrychlejší mezičas. Je jen na vás, jestli budete tipovat podle pocitu nebo budete hledat skutečné mezičasy. Pojďme na to!

Postup 1

 

Postup 2

 

Postup 3

 

Postup 4 (kategorie žen)

 

Postup 5

 

Postup 6

 

Své odpovědi pište do formuláře níže:

Pravidla soutěže

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *