Adventní kalendář ’19: 18. den – Pěkné prázdniny
Dnes je 29.01.2020

Soutěž | 18.12.2019

Dnes uzavíráme třetí čtvrtinu soutěže. Hned v úvodu informujeme, že zítřejší den je letos poslední ČASOVKA! Protože jsou partnerem dnešního políčka v Adventním kalendáři Pěkné prázdniny, tak časovku zahájíme stylově v 6.30! Nezapomeňte si na zítra nařídit budík… Ale pojďme zpět k dnešnímu dni. Už jednou jsme se letos věnovali mapařům, dnes se k nim vrátíme. Ale trošku jinak.


Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

I v roce 2020 se vrací tradiční turnovské vícedenní závody Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji se svým již 29. vydáním. Stejný zůstává termín závodů, tedy předposlední prázdninový víkend (21.-23.8.2020) a také rozložení etap od pátečního odpoledne do neděle. Mění se lokalita, po čtyřech letech se totiž populární “PéPéčka” vrací do severní části Českého ráje na Malou Skálu a nabídnou tak jeden z nejhezčích a nejtěžších orientačních terénů u nás – mýty opředenou Drábovnu plnou skalních labyrintů, kde lze jednak skákat po skalních plotnách, ale také se ponořit do hloubi studených křivolakých úzkých průchodů. To bude pomyslný bonbónek, ke kterému přibude první etapa v pro PP novém prostoru mezi zříceninami skalních hradů Frýdštejn a Vranov – Pantheon. Samozřejmostí je bohatý doprovodný program v čele s vloženým závodem o nejlepšího Píchače PP.

Pořadatelé věnovali do soutěže 1x startovné, vč. ubytování v oficiálním kempu a jistého místa v limitu účastníků.


Tajenka včerejšího dnes byla Maxičky Děčín. Stačilo jít po směru hodinových ručiček od severu a písmenka naskakovala jedno za druhým. Naprostá většina všech odpovědí byla včera správná, děláte nám radost. Bude to tak i dnes?


Tak pojďme na to! Jak už jsme zmínili v úvodu, dnešní den opět věnujeme mapařům. Ale trochu netradičně bude vše probíhat bez map. Ale i přesto to bude poznávačka. Ano, je to tak, dnešním úkolem bude podle fotky poznat mapaře.

Kliknutím na fotku si zobrazíte kvalitnější verzi.

Své odpovědi piště do formuláře níže:

Pravidla soutěže

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *