Adventní kalendář ’19: 10. den – O-RUN
Dnes je 28.01.2020

Soutěž | 10.12.2019

Jste už po deseti dnech trochu utaháni z neustálého vyhledávání různých map či výřezů? Dnes to bude trochu jiné, ale asi budete také musit trochu googlit. Partnerem dnešního dne je firma O-RUN, kterou určitě potkáváte často na závodech, ale má i svůj e-shop a před Vánoci se vám určitě bude hodit.

Tréninky. Soustředění. Závody. Stále dokola. Znáte to? Bagheera Duffel Bag je něco, co v tvé výbavě rozhodně nesmí chybět. Sportovní vysoce funkční taška, jejíž obsah uvnitř ochrání před vodou a veškerými nečistotami. Boční vnější kapsa. Vnitřní kapsa ze síťovny. Duffel lze nosit v ruce, přes rameno a díky ramenním popruhům také na zádech jako klasický batoh. Je potřeba něco víc? Třeba naší nejoblíbenější recenzi: “když mi propršel i stan, dal jsem vše do Bagheera duffelu, hodil to ven a alespoň jeho obsah mi vydržel do rána suchý”.

Firma O-RUN, která věnovala do soutěže Adventní kalendář 40l Duffel, se specializuje i na další sportovní produkty. Podívejte se zde.


Pojďme se nejdříve podívat na výsledky z 9. kola Adventního kalendáře 2019:

Závod 1: PGP – MČR štafet a klubů OB – Tis u Blatna
Závod 2: KSU – ČP štafet OB – Šumperk
Závod 3: LIV – ČP, AMČR klasika LOB – Cínovec
Závod 4: LTU – MČR krátká trať OB – Markoušovice
Závod 5: DKL – MČR štafety + sprint MTBO – Kačice
Závod 6: LPU – MČR sprint OB – Čáslav
Závod 7: TUR – ČP štafet OB – Kořenov
Závod 8: TZL – ČP OB – Fryšták


Dnes se podíváme trochu do jiného segmentu orientačních sportů. Hodně se nyní mluví o Národní sportovní agentuře. Připravili jsme tak pro vás pár otázek. Zvládnete na všechny zodpovědět?

 

Své odpovědi piště do formuláře níže:

Pravidla soutěže

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *