Adventní kalendář ’19: 1. den – Grand Prix Silesia
Dnes je 17.02.2020

Soutěž | 01.12.2019

A je to tady další ročník O-News.cz Adventního kalendáře se rozjíždí a čeká vás opět 24 kol kol plných zábavných úkolů a soutěží. Ještě předtím, než se dostaneme k dnešnímu úkolu, si ale představíme partnera soutěže Grand Prix Silesia 2020.

 Orientační Běh Opava je tradičním partnerem našeho Adventního kalendáře a také tradičním pořadatelem vícedenních závodů Grand Prix Silesia. Ty se v roce 2020 uskuteční jako čtyřetapové závody v prostoru krásných břidlicových lomů a jezírek v okolí Bohdanovic v termínu 17. – 19. července 2020. Centrum závodů a stanový kemp zřízený pořadateli bude situován na fotbalovém hřišti v Bohdanovicích. Na programu bude 2x krátká trať, lesní sprint a závěrečná zkrácená trať.

Web závodů

Klub Orientační běh Opava do soutěže věnoval 3x startovné a kemp na Grand Prix Silesia 2020! Děkujeme!


A jak to bude s letošními pravidly? Čeká nás několik změn, o kterých se můžete dočíst v samostatném článku. Rozhodně je na co se těšit, šanci vyhrát má totiž opravdu každý! Ale nyní již pojďme na první kolo Adventního kalendáře 2019 – vrátíme se k nedávnému Vyhlášení nejlepších sportovců ČSOS a O-Gala v Jablonci. Letošní ples byl ozvláštněn tombolou a ne ledajakou! Některé ceny do ní věnovali i někteří čeští reprezentanti, kteří svými osobitými dárky vykouzlili úsměv na tváři nejednoho z vás. Úkol pro dnešní den je tedy jednoduchý:

Soutěžní úkol:

Přiřaďte k jednotlivým reprezentantům věc, kterou darovali do tomboly na O-Gala 2019 (kdo se O-Gala osobně nezúčastnil, může nalézt malou nápovědu na instagramu).

Své odpovědi piště do formuláře níže:

Pravidla soutěže

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *