Adventní kalendář 18. den – Pěkné prázdniny
Dnes je 21.01.2020

Soutěž | 18.12.2016

Páteční kolo soutěže bylo první z celé soutěže, ve kterém z vedoucího vláčku nevypadl ani jeden závodník. To znamená, že 34 lidí postupně proběhlo diváckou kontrolou a čeká je závěrečný pytlík plný nástrah. V některých oblastech může být mapa staršího data, jinde můžou zůstat pouze vrstevnice, nebo nějaký jiný fragment mapy. Dnes si připomeneme OOB TJ Turnov a Pěkné prázdniny.


Pískovcové skalní terény Českého ráje pravidelně lákají velké množství závodníků k pohodovému prázdninovému proběhnutí. Už 25 let si závodníci míří každoročně ke konci léta užít Pěkné prázdniny s orientačním během v Českém ráji, které jsou známé především jako “PéPéčka”. Tradice, příroda, pěkné terény, kvalitní mapy a snad i zajímavé tratě, ale také večerní párty, či závod o nejlepšího Píchače PP. To jsou jen některé z atributů na kterých stojí úspěch těchto závodů z posledních let, kdy byl limit závodníků daný správou CHKO Český ráj vždy předčasně naplněn.

pp_design_reklamy

Pro rok 2017 pořadatelé chystají 26. ročník těchto závodů do okolí Hrubé Skály a Trosek. A můžete se opět těšit na tři etapy v perfektních terénech Českého ráje. Zdeněk Sokolář připravuje zcela novou mapu prostoru Boreckých skal a pořadatelé pilně vymýšlí a vyjednávají s lesními správami, kam umístí zbylé dvě etapy. “Přihlášky spustíme tradičně během jara 2017, jakmile obdržíme všechna potřebná povolení ke konání závodů, dá se očekávat opět limit počtu maximálně 1200 účastníků,” upozorňuje Dan Wolf z pořádajícího turnovského klubu. Zatím si můžete prohlédnout exkluzivně ukázku nové mapy pro rok 2017 a připomenout si minulé ročníky na stránkách závodů.

pp17_bora_ukazky

Pořadatelé do soutěže věnovali 1x startovné + kemp (včetně jistého místa v limitu v případě vyprodání závodu) na Pěkné prázdniny 2017 a také jako bonus 1x jisté místo v limitu v případě vyprodání závodu.


V době psaní včerejšího vyhodnocení (tj. zhruba 3,5 hodiny do konce kola) jsme evidovali celkem 24 správných odpovědí. Vypadá to, že exkurze do východního cípu Drahanské vrchoviny vám dala zabrat. Tentokrát jsme náš stroj času poslali až do roku 1976 na mapu Lopata.

Co říct k dnešní mapě? Nějaká nápověda? Nene, raději v klidu zapalte i čtvrtou adventní svíčku, uvařte si kafíčko a hledejte! Třeba to stihnete dřív, než svíčky dohoří…

A výsledek můžete vyplnit zde:

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Adventní kalendář O-news:

Adventní kalendář 1. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 2. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 3. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 4. den – FotoHra.cz

Adventní kalendář 5. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 6. den – Pěkné prázdniny

Adventní kalendář 7. den – Rumcajsovy míle

Adventní kalendář 8. den – Velikonoce ve skalách

Adventní kalendář 9. den – Bedřichovská pětihodinovka

Adventní kalendář 10.den – MČR na klasické trati

Adventní kalendář 11. den – Sporticus

Adventní kalendář 12. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 13. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 14. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 15. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 16. den – INOV-8

Adventní kalendář 17. den – MČR na klasické trati

Facebooktwitter


  1. Jakub Weiner says:

    To ale vůbec není hezký bez nápovědy….

  2. S nápovědou by to bylo unfér 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *