Adventní kalendář ’18: 7. Den – Rumcajsovy míle
Dnes je 25.01.2022

Soutěž | 07.12.2018

Konec prvního týdne adventního kalendáře završíme lehkým průzkumem orienťácké blogové scény a podíváme se, do jakých terénů se dostanou Rumcajsovy míle v následujícím roce.

Rumcajsovy míle (16. – 18. 8. 2019, Pařez)

Rumcajsovy míle se po šesti letech vrátí na Pařez – tedy do lesů kolem stejnojmenné zříceniny v sousedství Prachovských skal. Tentokrát se poběží tři etapy ve třech dnech, v termínu 16. – 18.8.2019. V pátek čeká závodníky krátká trať, v sobotu zkrácená a v neděli opět krátká. Pořadatelé ze Sportcentra Jičín nechají přimapovat i prostory, kde se buď nikdy neběželo nebo velmi dávno. I když prostor není tak extrémně skalnatý jako letos na Valečově, závodníci si tratě určitě užijí a v sobotu odpoledne si pobyt můžou zpestřit výletem právě třeba do Prachovských skal. Zázemí bude v rekreačním středisku Pařez, kde se bude moct část závodníků ubytovat. Rozpis čekejte na jaře 2019, kdy budou také spuštěny přihlášky. Pořadatelé doporučují s přihlašováním neváhat kvůli omezení počtu závodníků ze strany CHKO.

Pořadatelé Rumcajsových mílí věnovali do soutěže 2x startovné.


Výsledky šestého dne.

Včera bylo vaším úkolem rozhodnout, který výřez odpovídá některému MS v OB. Zajímal nás rok tohoto šampionátu.
Správnou odpovědí bylo:

A = 2017
B = 2004
C = 2008
D = 2015
E = 2005
F = 2018


A nyní již k soutěži!

Česká orienťácká blogová scéna už je pravděpodobně za svým zenitem. Weby ustoupily facebookům, instagramům a dalším, některé však přežily a nabízí pohled do současnosti i dávné historie. Pojďme se podívat na to, kdo se dostal do našeho kola adventního kalendáře!

Soutěžní úkol: U orienťáckých výroků ve formuláři určete, kdo je napsal na svém blogu (výroky byly mírně poupraveny, aby nešly jednoduše vyhledat přes google).


Pravidla soutěže

Facebooktwitter


  1. pařez says:

    Nechybí tam náhodou jedno jméno, které by mělo být správnou odpovědí?

  2. pařez says:

    no dobře teda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *