Adventní kalendář ’18: 6. den – H. S. H. Vysočina Cup 2019

od | 6. 12. 2018 | Soutěž

To jsme Vám včera dali, co? Někdo to vyluštil hned, někdo přemýšlel dlouhé hodiny, dostávali jsme i hodně zpráv, zda je zadání kompletní. Bylo. A naprostá většina z vás si s tím poradila výborně. To dnes se podíváme na nedávná Mistrovství světa v OB. Ještě předtím si ale představíme dnešního partnera soutěže.


Již 26. ročník velmi populárních závodů se letos uskuteční v termínu 12.-14.7.2019. Centrum závodů bude u obce Svratouch a po osmi letech se závody vrací do stejného lesního komplexu, nicméně v roce 2011 bylo centrum na jeho opačné straně – v Čachnově. K H. S. H. Vysočina Cupu také patří tradiční závodní schéma, která začíná páteční krátkou tratí,  v sobotu bude na programu klasika a celé závody zakončí zkrácená trať s hendikepem. Zbrusu novou mapu připravuje Petr Mareček. Závodníci mohou mezitím na instagramu sledovat přípravy pořadatelů, svých soupeřů i přispívat sami s hashtagem #botasseblizi.

Tak jako obvykle se nejprve vrátíme k výsledkům včerejší mapové hádanky. Nebyla v tom žádná věda. Z popisů jste vybrali odpovídající kontroly a postavili trať tak, že při spojení všech kontrol až do cíle vám vyšlo písmeno W. A to jste pak měli velkým písmenem zapsat do našeho formuláře.


Dnes je zadání naprosto jasné a možná se vrátíte trochu do prosince 2016, kde jste hledali názvy map. Na následujících 6 výřezech najdete části tratí z 6 různých MS v OB dospělých. Vaším úkolem je ke každému písmenu dopsat rok tohoto šampionátu. Brnkačka, ne?

 

 


Pravidla soutěže

1 komentář

  1. Avatar

    Bude bonusovej bod, když napíšu čí je to postup na obrázku E? 😀

    Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 16. 6. 2024
a svátek má Zbyněk.