Adventní kalendář ’18: 24. den – Opět na Kozla

od | 24. 12. 2018 | Soutěž

Dnes k vám snad přijde Ježíšek. Proto nebudeme vymýšlet nic složitého. Děkujeme vám všem, co jsme se zúčastnili naší adventní soutěže. Brzy vám dáme výsledky na kontrolu a můžete se těšit na slavnostní vyhlášení na Silvestra!


Opět na Kozla

Chlebák začal Opět na Kozla v lesích v okolí Velkých Popovic pořádat již v lednu 2008 jako součást Pražské Zimní Ligy. Alespoň jednou se zúčastnilo skoro 800 běžců z mnoha klubů. Mapový guru Chlebák vytvořil na zobrazení účastí i interaktivní mapičku :). Nejkratší kategorie L – (2km jen po cestách) se účastní rodičové s kočárky, nejmenší děti i závodníci na invalidním vozíku. Naopak nejdelší kategorie A dává tradičně účastníkům zabrat – 15km s minimálně 500m převýšením a záludnou kontrolou X – kterou lze navštívit mezi jakýmykoli dvěma kontrolami a volba často rozhodne podobu stupňů vítězů. Zbývající kategorie B, C a D nabízí klasický orienťák různých délek a obtížností. Počasí umí Kozlovi popřát teplé slunečné dny, ale i mnoho centimetrů sněhu a skutečný survival.

Letošní, 12., Opět na Kozla se koná 27.1.2019 v Pyšelích v Restauraci u Dobrotů. Všechny kategorie poběží na nových orienťáckých mapách od OK Kamenice, nejdelší Áčko se podívá i na vyhodnocený laserscan a starší mapy. Novinkou bude kategorie U, která se ve stylu starších ročníků poběží jen na mapách Kozel I a II z konce 70. let a bude mít podobnou nebo stejnou trať jako A.
Opět na Kozla nabízí do soutěže 2x Startovné, 2x pivo po doběhu a 1x pizzu (v Restauraci u Dobrotů)

Výsledky předchozího dne:
A – Barbora Chaloupská
B – Miloš Nykodým
C – Pavel Kubát
D – Anna Štičková
E – Tomáš Křivda
F – Lenka Mechlová
Velmi jsme vás potrápili. Všech šest reprezentantů poznal pouze jeden respondent!

Čekání na Ježíška se blíží. Proto vás dnes nebudeme napínat. Bude vám stačit jedna jedna odpověď:
Jaký byl podle tebe nejlepší závod v roce 2018?

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 2. 3. 2024
a svátek má Anežka.