Adventní kalendář ’18: 21. den – Cena střední Moravy

od | 21. 12. 2018 | Soutěž

Včera jsme byli v jeden čas na několika světadílech současně, dnes se vrátíme do naší vlasti a budeme poznávat kluby ČSOS.  Poznáš podle zadaného klíče, o který se jedná?


Cena střední Moravy 2019

CSM se v příštím roce stane otvírákem sezony vícedenních závodů, neboť vyšle své účastníky do lesa již o prvním prázdninovém víkendu 28.-30.6.2019. Pořadatelé z oddílu KOB Konice zvou všechny do krásného a náročného terénu letošního Mistrovství České republiky na klasické trati. Centrem závodů se stane obec Ospělov. CSM nabídne účastníkům v první etapě sprint v uličkách města Konice, následován dvěma klasickými tratěmi v kopcovitém, převážně smíšeném lese Zábřežské vrchoviny. Region láká i spoustou turistických cílů (hrad Bouzov, Mladečské jeskyně, CHKO Litovelské Pomoraví, …). Přijeďte si o prvním prázdninovém víkendu užít střední Moravu s lampiony!


Nejprve se pojďme opět podívat na správné odpovědi předešlého dne. Včerejší úkol se ukázal pro mnohé velmi náročný. Někteří věděli, někteří prostě tipovali a někteří se pustili do hledání přes omaps.worldofo.com, odkud všechny ukázky pocházely, a kde se dá hezky filtrovat podle zemí. Navštívili jsme tak terény WMOC v Brazílii, jeden z letošních nejhezčích závodů v Německu (Pohár Bavorska), trénink české reprezentace v Portugalsku, velké polské letní vícedenní Wawel Cup 2018, CISM v Korei, lokální šampionát v Kanadě, Jukolu 2018 ve Finsku, bájné terény u francouzského Clermond Ferrand, Novozélandský šampionát na krátké trati 2018, Šenovský vrch, který hostil MČR štafet 2016 a dvě orienťácky poměrně exotické destinace – Jihoafrickou republiku a Kypr.

 


Řešili jsme jména, poznávali klubové dresy a dnes uděláme takový klubový mišmaš. Váš úkol je jednoduchý. Na základě několika indicií poznejte, o jaký klub se jedná. Do formuláře napište pouze třípísmennou zkratku klubu.
Úkol 1) největší klub Jihočeské oblasti, pořadatel MČR sprintu 2018
Úkol 2) 32 členů, West cup
Úkol 3) 2018, 3.: Adéla, Jan, Šimon, Martina
Úkol 4) Klub s největším počtem stříbrných medailí z MČR v OB 2018
Úkol 5) Klub s největším počtem rozhodčích s licencí R1  platnou na roky 2019 – 2020


Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 16. 4. 2024
a svátek má Irena.