Adventní kalendář ’18: 17. den – H. S. H. Vysočina Cup 2019
Dnes je 20.01.2020

Soutěž | 17.12.2018

Třetí adventní neděle je za námi a spolu s třetí zapálenou svíčkou můžete dnes získat další bod do Adventního kalendáře. Nasaďte ostříží zrak trail-o závodníka a pojďte na to!


H. S. H. Vysočina Cup 2019

Již 26. ročník velmi populárních závodů se letos uskuteční v termínu 12.-14.7.2019. Centrum závodů bude u obce Svratouch a po osmi letech se závody vrací do stejného lesního komplexu, nicméně v roce 2011 bylo centrum na jeho opačné straně – v Čachnově. K H. S. H. Vysočina Cupu také patří tradiční závodní schéma, která začíná páteční krátkou tratí,  v sobotu bude na programu klasika a celé závody zakončí zkrácená trať s hendikepem. Zbrusu novou mapu připravuje Petr Mareček. Závodníci mohou mezitím na instagramu sledovat přípravy pořadatelů, svých soupeřů i přispívat sami s hashtagem #botasseblizi.

Pojďme se nejdříve podívat na výsledky z neděle:

postup 1 (MČR klasika, Kladky) – C (Nykodým)

postup 2 (ČP, ŽA klasika, Radvanec) – B (Nykodým)

postup 3 (ČP, ŽA sprint, Jičín) – B (Král)

postup 4 (ČP, ŽA klasika, Paprsek) – C (Rollier)

postup 5 (ČP, ŽA sprint, Javorník) – D (Knapová)


Zkusili jste někdy trail-o? Tato disciplína sice v Česku není příliš zastoupená, ovšem naši reprezentanti se na mezinárodní scéně umí představit. Kromě vlastního tréninku je skvělou pomůckou i TempO simulátor, který bude také předmětem dnešní soutěže. Pro jednoduchost dnešního kola nebude rozhodující čas, za jak dlouho přijdete na správné řešení, ale pouze určení správnosti umístění kontrol. Za pomoc s dnešní úlohou děkujeme Liborovi Forstovi.

Soutěžní úkol: Určete pozici kontrol z úlohy: “Adventní kviz O-news 2018” v TempO simulátoru.

(Spuštění simulátoru: klikněte na českou vlajku u dané úlohy, poté na tlačítko “Stáhni”, poté “Start” a uvidíte zadání Kontroly 1)

Pravidla soutěže

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *