Adventní kalendář ’18: 11. den – Svět plodů
Dnes je 25.01.2022

Soutěž | 11.12.2018

 

Je to až neuvěřitelné, ale máme tu jedenáctý den Adventního kalendáře a blížíme se do poloviny celé hry. Je skvělé, že každý den soutěží přes 100 zájemců, které snad nezklameme ani dnes. 


Svět Plodů – www.svetplodu.cz

Pojďme si, jako tradičně, nejdříve představit partnera Adventního kalendáře. Milujete mlsání a zdravou stravu? Svět Plodů je místo pro Vás. Najdete tam zdravé a křupavé ořechy prémiové kvality, lyofilizované ovoce i sušené ovoce bez přidaného cukru a konzervantů, RAW stravu, tyčinky, přírodní dochucovadla, pasty a spoustu dalších dobrot.

Svět Plodů provozuje 2 kamenné prodejny a e-shop. Od letošního roku je také partnerem serveru O-News.cz. Čtenáři O-News.cz mohou využít akce – RAW tyčinka zdarma k nákupu na e-shopu Svět Plodů, při zadání slevového kuponu „o-news“ do poznámky k objednávce. Platnost kuponu je do 31. 12. 2018.

Svět Plodů do soutěže poskytl balíček, jehož obsahem je Plátěná taška Svět Plodů naplněná 11 tyčinkami bez přidaných cukrů, půlkilový “MYX” Sportovec a ochutnávkové balíčky ořechů Exclusive, mrazem sušeného ovoce a nejlepšího sušeného ovoce v hodnotě 650,- Kč.


Ještě než se pustíme do dnešního úkolu, pojďme se podívat na výsledky včerejšího dne. Běžec s kamerou běžel včera postupem, který zobrazuje výřez mapy níže. Kontrola na začátku postupu byla tedy kontrola D a kontrola na konci postupu měla písmeno G.


Dnešní zadání se skládá z několika otázek. Tak, abyste správnou odpověď nemuseli googlit, resp. aby byla jednoznačná, pomůže vám zadaná šifra. Šifra však nemusí být řešením, ale může lépe navést k odpovědi. Tak vzhůru na to!

Otázka 1: Napište datum ve formátu (DD.MM.RRRR), kdy získala česká reprezentace poslední medaili z MS dospělých v OB.

P M B G T F E B C F U

Otázka 2: Napište jméno a příjmení osoby z České republiky, která v roce 2018 získala oprávnění IOF Trail-o Senior Event Adviser.

Otázka 3: Uveďte jméno a příjmení osoby, která vedla časopis Orientační běh v minulosti.

A P Y R B Z O Y O P S S K A B Á P Ó J K

Otázka 4: Uveďte název mapy, která byla použita pro letošní Světový pohár, který se konal v ČR, zahrnující i doprovodné závody, modely a warm-up mapy.

 

Své odpovědi piště do formuláře níže:


Pravidla soutěže

Facebooktwitter


 1. pařez says:

  Borci tu šifru u 3. nedávám, vyzkoušel jsem snad všechno a pořád mi nic nevychází. Je to něco supertěžkýho nebo je to tak primitivní, že to v tom nevidím???

 2. -ury- says:

  hele, co tu to je za “mismatch”, česky bordel, v otázce DD.MM.RRRR a ve volbě odpovědi mm/dd/yyyy….. co teda bude správná odpověď?…

  • Jan Picek says:

   Nemáš zapnutou anglickou klávesnici nebo něco? U mě třeba se to zobrazuje tak, jak píšeme v zadání. Nicméně výběr data je asi jasný…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *