Adventní kalendář ’18: 10. den – Pěkné prázdniny
Dnes je 20.01.2020

Soutěž | 10.12.2018

Posledních pár kol našeho Adventního kalendáře nebylo tolik o orienťáku, tak se pojďme s novým pracovním týdnem vrátit opět do lesa! Ve spolupráci s partnerem naší soutěže – vícedenními závody Pěkné prázdniny – Vás dnes pozveme do skal Českého ráje.


Pěkné prázdniny s orientačním během v Českém ráji

Populární “PéPéčka” čeká v roce 2019 již 28. ročník. Těšit se můžete na tradiční program a náplň, kterou krom pestrých pískovcových terénů obstará i bohatý doprovodný program. Pro závody budou připraveny tři etapy od pátku do neděle na mapách dle ISOM2017. Poběží se částečně i na mapě, která hostila krátkou trať při finále SP 2018 na Valdštejně, která zvítězila v prestižní anketě Worldofo.com Trať roku! A také okolo osady Radeč a v dalším nově přimapovaném kousku lesa, který nebyl dlouhá léta pro OB použit. Přijeďte strávit závěr léta do Českého ráje a užít si s námi Pěkné prázdniny!

Pořadatelé z OOB TJ Turnov věnovali do Adventního kalendáře 1x startovné + kemp na Pěkné prázdniny 2019 a navíc hřejivý buff na krk či hlavu od firmy O-RUN s motivem závodu! Děkujeme.


Výsledky 9. dne

  1. otázka: 3
  2. otázka: 2
  3. otázka: 1
  4. otázka: 3
  5. otázka: 4

V loňském roce byl oblíbený úkol, který kombinoval videozáznam z proběhnutého postupu v terénu a mapu. Letos si podobný úkol zopakujeme. Běžec s kamerou se nám proběhl v náročném pískovcovém terénu Českého ráje a vaším úkolem bude určit na mapě postup, kterým běžel. Respektive určit, ze které kontroly na kterou běžec běžel. Ve formuláři níže vyberte písmeno kontroly na začátku postupu (videa) a posléze také písmeno kontroly, kterou náš postup (a tím i videozáznam) končí.

 

Pravidla soutěže

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *