Adventní kalendář ’17: 5. den – Šumperský divočák

od | 5. 12. 2017 | Soutěž

Dneska je ten den. Den, kdy si pro vaše děti přijdou čerti a budete mít konečně dost času na luštění Adventního kalendáře. Tedy pouze v případě, že celý rok poctivě zlobily. V opačném případě se s vámi snad rozdělí s čokoládovým Mikulášem, aby vám trošku snížili nervozitu ze zapeklitých otázek…


Šumperský divočák, 27. – 29. 7. 2018, Moravský Karlov

Letošní ročník Šumperského divočáka se uskuteční v oblasti Svaté Trojice – v prostoru, kde v roce 2017 proběhlo Mistrovství České republiky štafet a klubů. Kemp bude na stejném místě, jako bylo centrum zmiňovaného mistrovství. První a třetí etapa budou mít centrum přímo v kempu. Druhá etapa – výživná horská klasika se poběží z druhé strany mapy, od kostelíku Svaté Trojice, kde bude prostor stávající mapy přimapován. Můžete se těšit na divoký a podmáčený horský les, kvalitní mapy, poctivé tratě, pohodovou organizaci a v neposlední řadě pivo Šerák.

Co po závodech? Rozhledna Křížová hora? Výstup na Kraličák? Stezka v korunách stromů na Dolní Moravě? Dělostřelecká tvrz Hůrka? Koupání Králíky? Exkurze a pivovarské muzeum Holba? Klášter Hedeč? Pstruhařství Vysoký Potok? Bobová dráha či singl trail Dolní Morava? Možností na výlety je mnoho.

Těší se na vás pořadatelé z Klubu vytrvalostních sportů Šumperk.

Pořadatelé z Klubu vytrvalostních sportů Šumperk věnovali do soutěže 2x startovné na Šumperského divočáka.


Na úvod si dáme opět výsledky z minulého kola. Musíme říci, že profily vás moc nepotrápily. Tedy aspoň vaše chybovost je minimální.

Profil 1 Profil 2 Profil 3 Profil 4 Profil 5 Profil 6 Profil 7 Profil 8 Profil 9 Profil 10
E I A F G H B J C D

 

Dnes pojedeme v podobném duchu jako jsme soutěžili včera. Opět spojovačka, jen se dnes nebudeme zabrušovat do nadmořských výšek, profilů a vrstevnic, ale spíš do jednotlivých mapových značek. Znáte nový mapový klíč ISOM 2017? Ano? Tak to pro vás bude brnkačka. Zadání dnešního úkolu zní: Přiřaďte správné názvy mapových značek k jejich ilustrativním obrázkům.

 

Odpovědi piště opět do následujícího formuláře:

Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 5. 12. 2023
a svátek má Jitka.