Adventní kalendář ’17: 24. den – Inov-8

od | 24. 12. 2017 | Soutěž

Je to tady! Dneska přijde Ježíšek. Ještě než nasajete tu pravou vánoční atmosféru, nažhavte na chvíli internety, zapněte si funkci detekování obličejů a vzhůru do luštění! Děkujeme moc za vaší účast v soutěži a přejeme pěkné prožití vánočních svátků! Výsledky pak zveřejníme do konce prosince, vč. dalších zajímavostí a pohledu do zákulisí.


INOV-8 (www.inov-8.cz)

INOV-8 (čti inovejt) je firma, která vyrábí produkty pro běh a funkční fitness. Hlavními vlastnostmi jejich výrobků jsou inovace, skvělý design, lehkost, bezkonkurenční grip a funkčnost pro maximální výkon. Firma vznikla v roce 2003, kdy se její zakladatel, Wayne Edy, rozhodl zkusit prorazit:”Investoval jsem 30.000 liber do přípravy forem a dalšího strojního zařízení k jedinému modelu. Byl jsem natolik přesvědčený o kvalitě produktu, že jsem nechal vyrobit kontejner 2.500 párů bez jediné objednávky, bez jediného kontaktu na anglický maloobchod.” Na podzim téhož roku vyhrává Melissa Moon, v tehdy jediné vyráběné botě Mudroc 290MS v běhu do vrchu, a koncem roku 2003 získává tato bota prestižní ocenění od časopisu Runners World – běžecká bota roku 2003. Od roku 2009 je INOV-8 v portfoliu VAVRYS.CZ a projekty a komunikaci, které vznikají v Luhačovicích implementuje INOV-8 i do své globální sítě.

Výsledek obrázku pro inov8

 

Boty Inov-8 se vyznačují absolutním minimem švů, k výrobě se používají nejmodernější technologie tvarovaní a stabilizace svršků, které umožňují výrazně snižovat váhu a hlavně výrazně přispívají k pohodlí. Cílem není vyrábět univerzální boty, které budou mít průměrné vlastnosti na různých površích a podmínkách, ale vyrábět běžeckou obuv cíleně určenou pro daný povrch, do daných podmínek a při správném zvolení úrovně tlumení pak může zákazník získat špičkově funkční výrobek, se kterým bude výsostně spokojen. Špičkový nadčasový design je naprostou samozřejmostí.


Prvně se podívejme na řešení včerejška:

1 2 3 4 5 6
1480 m Krmelec Z kopce 3 potoky Krmelec 550 m

Rádi bychom se omluvili za chybu v zadání, kterou jsme během dne opravili (u 3. a 12. kontroly byly prohozené objekty posed vs. krmelec)

Dnešní úkol je spíš takový symbolický, snad vás moc nepotrápí. Napište registrační čísla (pro OB v roce 2017) členů redakční rady, kteří jsou na následující fotce (jsou čtyři). Užijte formát XXX1111, kde za “X” dosaďte písmena a za “1” čísla:

A naposled je doplňte do formuláře:

Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 5. 6. 2023
a svátek má Dobroslav.