Adventní kalendář ’17: 22. den – Rumpál

od | 22. 12. 2017 | Soutěž

Máme za sebou už 21 soutěžních kol našeho adventního kalendáře. Dnes je na čase otevřít okénko s magickým číslem 22. Hodně štěstí!


Rumpál, 3. – 5. 8. 2018, Luhačovice

Hola rumpálníci, udělali jsme si průzkum mínění mezi orienťáky a výsledky hovoří jasně. Prázdninové závody vysávají peněženku víc jak Vánoce, takže Rumpál vícedenní se zaměří na poměr cena-výkon. Jinak řečeno, taky maximum zážitků za minimální náklady. Nachystáme pro vás 3 etapy. Městský sprint, klasiku z kopce a pěknou krátkou, níže můžete kuknout na ukázky terénu, ale vězte, že o to tady úplně nejde a taky není naším cílem vás utahat v lese.

V kempu bude o každého rumpálníka postaráno jak o vlastního. Teplý catering, zázemí hotelu, kde najdete bazén, vířivku, venkovní 150m skluzavku, beachové hřiště nebo minigolf. V sobotu si zopáknem Rumpál štafety, ale hlavně večer se postaráme o zábavu jako Brno. Barmani testují ještě neobjevené drinky, muzikanti už ladí svoje nástroje, stačí si jen v anketě na fb události vybrat, na koho chcete zapařit nejvíc.
Tak si to pojďme udělat hezké! S pozdravem váš Rumpál tým
Rumpál tým daroval do soutěže 2x startovné na Rumpál 2018

Včera jsme se dívali převážně do historie prostřednictvím starších fotek našich reprezentantů a známých tváří českého OB. Jistě jsme všichni poznali. A jak to bylo správně?

A – Jaroslav Kačmarčík, B – Vít Horčička, C – Vojtěch Král, D – Jana Panchártková, E – Rudolf Ropek, F – Jan Palas, G – Michaela Omová, H – Jan Petržela, I – Vendula Klechová, J – Petr Losman, K – Radek Novotný, L – Martina Dočkalová, M – Lenka Mechlová, N – Ada Kuchařová, O – Zdenka Stará, P – Štěpán Kodeda.

Dnes se podíváme zpátky pouze o rok a kousek. V roce 2016 se konalo v ČR Mistrovství Evropy v OB a právě tam směřuje náš dnešní úkol. Níže naleznete několik fotografií kontrol. Vaším úkolem je přiřadit fotografie ke kontrolám, které navštívili běžci EOC 2016 – muži, při kvalifikaci sprintu v rozběhu C (Men C), a to včetně mapového startu. Naopak kontroly 17, 20 a cíl nehledejte, ty zahrnuty nejsou. Hledáme tedy mapový start a kontroly 1-19 (bez kontroly č. 17). Fotografií je ale o trochu více, abyste měli z čeho vybírat. Zbytek už je na vás! Odpovědi pište do formuláře jako posloupnost písmen dle pořadí kontrol (např: “ABCDE…” či “BDRGWUN..”). První písmeno značí mapový start, druhé písmeno kontrolu č. 1 atd.

Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 18. 4. 2024
a svátek má Valérie.