Adventní kalendář ’17: 16. den – H.S.H Vysočina Cup
Dnes je 21.01.2020

Soutěž | 16.12.2017

Po pátečním jednoduchém úkolu přijde něco malinko náročnější. O co jde jste si vyzkoušeli ve zkušebním kole naší soutěže. Dnes si to zopakujeme – byť s malinko jiným zadáním – v dalším kole. 


H.S.H Vysočina Cup, 13. – 15. 7. 2018, Lipnice nad Sázavou

Pořadatelé z OOB SK Chrast chystají na příští rok jubilejní 25. ročník oblíbeného vysočinského závodu. Centem dění se na čtyři dny stane oblast kolem Lipnice nad Sázavou. V lesích, kde se letos odehrály tuhé boje o medaile z MČR na krátké trati, se tradičně uskuteční 3 etapy. Nicméně kemp bude otevřen již od čtvrtka a závodníci budou mít možnost absolvovat trénink. V pátek budou závody zahájeny, jako obvykle, krátkou tratí. V sobotu prověří fyzický fond závodníků klasická trať a v neděli bude na programu zkrácená trať s hendikepovým startem.

Na H.S.H Vysočina Cupu samozřejmě nebudou chybět ani vyhlášené Mistrovství vesmíru v pivních štafetách nebo další doprovodný program. V okolí závodu si můžete udělat výlet na místní Státní hrad v Lipnici nad Sázavou. Za návštěvu pak určitě stojí i trojice děl vytesaných do skály u zatopených lomů. A sice Ústa pravdy, Bretschneiderovo ucho a Zlaté oči.

Pořadatelé H.S.H Vysočina Cupu věnovali do soutěže 2x startovné + 2x kemp.


Vyhodnocení včerejší soutěže:

 A B C D E F G H I J K L M N O P
14 13 16 12 2 3 9 6 10 11 1 4 8 7 15 5

A zadání dnešní soutěže:

Za poskytnutí podkladů pro mapovou teorii děkujeme Liboru Zřídkaveselému (SK Žabovřesky Brno)

A odpovědi napiš opět do formuláře:

Pravidla soutěže

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *