Adventní kalendář 16. den – INOV-8
Dnes je 21.01.2020

Soutěž | 16.12.2016

Jižní cíp jižních Čech byl cílem nejen včerejšího kola naší soutěže, ale hlavně také cílem jednodenní bonusové soutěže. Její výsledky můžete očekávat již brzy! Po dvou poctivých týdnech soutěžení zůstalo s čistým štítem pouhých 37 soutěžících. Na záda jim však dýchá dalších 21 výhrychtivých hledačů mapových výřezů. Projdete dnes se ctí, nebo zaváháte? Včera jsme v rámci bonusové soutěže nachystali množství cen od firmy INOV-8, a tak se sluší, abychom jí věnovali dnešní medailonek:


INOV-8 (www.inov-8.cz)

INOV-8 (čti inovejt) je firma, která vyrábí produkty pro běh a funkční fitness. Hlavními vlastnostmi jejich výrobků jsou inovace, skvělý design, lehkost, bezkonkurenční grip a funkčnost pro maximální výkon. Firma vznikla v roce 2003, kdy se její zakladatel, Wayne Edy, rozhodl zkusit prorazit:”Investoval jsem 30.000 liber do přípravy forem a dalšího strojního zařízení k jedinému modelu. Byl jsem natolik přesvědčený o kvalitě produktu, že jsem nechal vyrobit kontejner 2.500 párů bez jediné objednávky, bez jediného kontaktu na anglický maloobchod.” Na podzim téhož roku vyhrává Melissa Moon, v tehdy jediné vyráběné botě Mudroc 290, MS v běhu do vrchu, a koncem roku 2003 získává tato bota prestižní ocenění od časopisu Runners World – běžecká bota roku 2003. Od roku 2009 je INOV-8 v portfoliu VAVRYS.CZ a projekty a komunikaci, které vznikají v Luhačovicích implementuje INOV-8 i do své globální sítě.

INOV-8 CZ & SK zastoupení chystá celou řadu projektů, v rámci kterých se snaží lidi rozpohybovat. Spolu s uvedením nového modelu TERRACLAW (se 44 špunty) připravili od dubna do října celkem 44 tratí v rámci Česka a Slovenska. Každá z tratí vedla na jeden z mnoha českých či slovenských vrcholů, přičemž měli lidé za úkol oběhnout trať co nejrychleji. Odměnou jim mohl být jeden pár výše zmíněného modelu bot INOV-8.

Na tento úspěšný projekt navazuje po celou zimu 2016/2017 nový projekt nazvaný INOV-8 Rally. Od půlky letošního listopadu až do konce ledna příštího roku se tak můžete vydat na jednu ze 34 rychlostních zkoušek napříč celou Českou republikou a Slovenskem. Čekají Vás úseky měřené rychlostní zkoušky v délce od 800 metrů do 5,4 kilometrů. Všechny rychlostky jsou v pěkném prostředí, některé nabízejí pěkné výhledy, jiné Vám ukážou zajímavá místa i na okrajích větších měst.  Stačí si zaběhnout alespoň 4 různé RZ  a už budete zařazeni do slosování o velmi zajímavé ceny. Každou RZ můžete absolvovat kolikrát chcete, počítá se vždy ten nejlepší čas! Dokážete se na nich zlepšit? #inov8 #getagrip #inov8rally

Firma INOV-8 do soutěže darovala běžeckou ledvinku Race Elite 3,5Wrag 30Softflask 0.25 a kšiltovku Hot Peak 40


Jak jsme již psali v úvodním odstavci, na výsledky včerejší jednodenní soutěže si musíte chvíli počkat. Předpokládáme, že je zveřejníme během dneška. Musíme pořádně přepočítat všechny správné odpovědi a dohledat výherce. Když už jsme nakousli tu správnou odpověď, tak ta byla Martínkov. Pamětníci dobře vědí, že se na ní běželo v roce 1997 mistrovství ČR na klasické trati. Pozorní hledači si hned v úvodu všimli našeho chytáku, že se v části mapy nacházejí dvě další – Martínkov 2 a Mnichovice. Stačilo se tak mrknout na dva menší výřezy a správná odpověď byla na světě. Krom účastníků mistráku v roce 1997 dnes měli při hledání výhodu hlavně závodníci startující na MČR v horském orientačním běhu 3 roky zpátky. Určitě poznali prostory map Hvězdná a Dürnau.

Po relativně odpočinkovém dni máte dneska další příležitost užít si nějakou tu dobu koukáním do map. Aby to dnes nebylo tak lehké, nachystali jsme pouze jeden výřez.

Samozřejmě přikládáme i formulář na odpovědi:

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Adventní kalendář O-news:

Adventní kalendář 1. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 2. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 3. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 4. den – FotoHra.cz

Adventní kalendář 5. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 6. den – Pěkné prázdniny

Adventní kalendář 7. den – Rumcajsovy míle

Adventní kalendář 8. den – Velikonoce ve skalách

Adventní kalendář 9. den – Bedřichovská pětihodinovka

Adventní kalendář 10.den – MČR na klasické trati

Adventní kalendář 11. den – Sporticus

Adventní kalendář 12. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 13. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 14. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 15. den – H.S.H Vysočina Cup

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *