Adventní kalendář 11. den – Sporticus

od | 11. 12. 2016 | Soutěž

Přichází třetí adventní neděle a s ní 11. den naší soutěže. Již brzy se můžete těšit na další jednodenní soutěž v rámci našeho seriálu. Ale dnes to nebude. Dnes jsme si pro vás nachystali jednu specialitku. A také medailonek dalšího z našich sponzorů – firmy Sporticus.


Sporticus – www.sporticus.cz

sporticus_kratce

Stánkový prodej patří k závodům v orientačním běhu jak syrečky k Olomouci. Na většině závodů letos nechyběl ani stánek SPORTICUS. Koupit jste si zde mohli nejen potřeby pro OB, jako jsou podkolenky, buzoly, čipy, popisovníky a tejpovací pásky a obuv, ale také sportovní výživu, která minimálně při delších závodech přijde vždycky vhod.

Mnozí z vás určitě zaregistrovali, že Sporticus neprodává pouze ve stánku na závodech, ale také prostřednictvím svého e-shopu. Internetový obchod se sportovním zbožím SPORTICUS.CZ vznikl v návaznosti na první a velmi úspěšný e-shop VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ – ten byl založen v roce 2010 a zprvu se jednalo opravdu pouze o prodej lyžařských vosků a servisních doplňků spojených s mazáním lyží. Postupně se ale nabídka produktů rozšiřovala a původní název obchodu již nepokrýval celou škálu prodávaného zboží. Vznikl tak nový obchod se zastřešujícím názvem SPORTICUS.CZ.

praha-uvodniOd 10. 10. 2016 můžete nakupovat také v příjemném prostředí nové kamenné prodejny na Praze 9. Skladem zde mají téměř všechny produkty z jejich nabídky. V zimním období bude otevřena také prodejna v Bedřichově.
Sami prodejci jsou nadšenými sportovci, těží ze zkušeností a dokážou poradit s výběrem produktů a jejich správným použitím. Pro ostatní nadšené lyžaře, cyklisty, orienťáky i jiné sportovce a hobíky pořádají sérii závodů Bedřichovská pětihodinovka a další OB a MTBO akce pod hlavičkou oddílů, ve kterých jsou činní.

 

Sporticus věnoval do soutěže 1x balíček


První desítku soutěže uzavřela mapa Padouch (verze z r. 1980). O tom, že se k ní pojí nespočet vzpomínek bylo jasné už od prvních ranních ohlasů. Nejeden člověk nám k tomu poslal nějakou tu vzpomínku. Mapa v měřítku 1 : 30 000 byla poprvé použita na závody v LOBech 9. a 10. února roku 1980! V záznamu mapy na mapovém portálu ČSOS se také můžeme dočíst, že mapu vytiskla věznice Pankrác, ale že tehdejší doba neumožňovala napsat tuto informaci do tiráže.

Druhou desítku zahájíme něčím netradičním, ale nemyslíme si, že zas tak těžkým. Tady je zadání:

mapa_den_11a mapa_den_11b mapa_den_11c

Tady pište Vaše odpovědi:

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Adventní kalendář O-news:

Adventní kalendář 1. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 2. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 3. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 4. den – FotoHra.cz

Adventní kalendář 5. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 6. den – Pěkné prázdniny

Adventní kalendář 7. den – Rumcajsovy míle

Adventní kalendář 8. den – Velikonoce ve skalách

Adventní kalendář 9. den – Bedřichovská pětihodinovka

Adventní kalendář 10. den – MČR na klasické trati

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 20. 5. 2024
a svátek má Zbyšek.