Adventní kalendář 10. den – MČR na klasické trati

od | 10. 12. 2016 | Soutěž

Mysleli jsme si, že to děláme těžší a těžší. Počet správných odpovědí nám ale za pravdu moc nedává. Stále si držíte vysoký standard a my budeme muset vynaložit spousty úsilí, abychom vyselektovali TOP5. Dalším sponzorem je OK Chrastava, která pořádá v roce 2017 MČR na klasické trati a také populární SAXBO.


MČR na klasické trati, 23. – 24. září 2017, Raspenava

saxboNádherné terény Jizerských hor a vlídná pořadatelská atmosféra. To jsou klasické znaky závodů pořádaných pod taktovkou OK Chrastava. Každoroční utkání Čech a Saska (známé jako SAXBO) je každoroční vizitkou pořadatelských zkušeností klubu z městečka ležícího pár kilometrů od Liberce. V roce 2017 proběhne SAXBO 23. – 24. dubna. Centrum závodu bude v obci Osečná, což znamená, že se bude běhat na mapách z MČR na klasické trati 2014, tj. Kavčí skála a Lužice.

mcr_klasika
V roce 2017 navíc pořádá domácí vrchol sezóny – MČR na klasické trati v unikátním skalnatém terénu nedaleko Raspenavy, ve kterém se pořádaly závody naposledy v roce 1991 na mapě Skalní brána.

logo_mcr_klasika

Pořadatelé z OK Chrastava věnovali do soutěže 2x startovné na MČR na klasické trati 2017


Včera jsme vám poprvé naservírovali jen 3 kousky mapy. Zkušené oko soutěžícího okamžitě poznalo, že na mapě je atletický stadion. Po prozkoumání všech měst, které mají vybudovanou atletickou dráhu, jste se dostali do Mariánských Lázní. V prostoru města je mnoho různých map, ale pouze mapa Mariánské Lázně sahá až na sídliště, které jsme ukázali v prvním výřezu. Dodáváme, že mapa je z roku 1991.

Dnešní zadání je takové trošku minimalistické. na druhou stranu si myslíme, že je na mapě plno indícií, které napomůžou správnému řešení. Pro starší ročníky doporučujeme lupu. Včera jste nám psali, že nedáváme nápovědu. A ono to asi ani není potřeba, když se každý den najde stovka lidí, která zvládne vymyslet správnou odpověď. Asi to bude tím, že jsme zatím stále hodní a vždycky dáme výřez s něčím, co vás navede na správnou stopu.

Dnešní zadání:

mapa_den_10c mapa_den_10b mapa_den_10a

Dnešní odpovědní formulář:

Odesláním odpovědi účastník souhlasí s pravidly soutěže.

Adventní kalendář O-news:

Adventní kalendář 1. den – Advanta Cup

Adventní kalendář 2. den – Grand Prix Silesia

Adventní kalendář 3. den – H.S.H Vysočina Cup

Adventní kalendář 4. den – FotoHra.cz

Adventní kalendář 5. den – Cena střední Moravy

Adventní kalendář 6. den – Pěkné prázdniny

Adventní kalendář 7. den – Rumcajsovy míle

Adventní kalendář 8. den – Velikonoce ve skalách

Adventní kalendář 9. den – Bedřichovská pětihodinovka

 

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 20. 4. 2024
a svátek má Marcela.