5 milionů JAK TO VIDÍ BÉĎA – to je mazec

od | 5. 11. 2021 | Fenomén, OB v ČR, Orientační běh

Začalo to tak nevinně, spíše v regionálním měřítku. Nakonec se z toho stala nepostradatelná součást OB populace. A to na této webovce najdete pouze jeden obrázek ?.

„pár zpráv a názorů“ se stal šťavnatý rozcestník. Obsahově a věcně je to báječný zdroj informací. Je tam vše, co potřebujeme. Je to přehledné a srozumitelné. A co hlavně – vždy čerstvé!

Proto bychom chtěli, aby tento fenomén nezůstal bez povšimnutí. Včera v 17:20 hodin, se Béďova stránka mohla pyšnit návštěvou pěti miliontého návštěvníka. K tomuto jubileu moc gratulujeme. Je za tím neskutečné práce, kterou si běžný klikač neumí představit. Velký obdiv a úcta před Béďovou prací. Klobouk dolů.

Srdečná gratulace od Luďka, Milana, Lahvina a všech členů think-tanku Rady Pro Inovace.

Poznámka autorů:

Rada pro podporu inovací ČSOS (2018 – 2021) a její think-tank je skupina lidí (zejména trenérů), která se snaží naši O-komunitu obohatit o nové přístupy rozvíjející O-sporty a pomáhající celé naší členské základně (s viditelným fokusem na mládež). Nejviditelnějšími výsledky jejich práce jsou projekty Stacionárních Tréninkových Kempů (STK), dekorace dorosteneckých a juniorských reprezentantů těsně před jejich odjezdem na MED či  JWOC, aktivní účast na Global Development konferenci IOF (s vyhodnocením jako druhá nejinspirativnější přednáška), aktivita Čist-O-Les a další – více informací včetně realizovaných projektů naleznete na jejich stránkách.

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 19. 5. 2024
a svátek má Ivo.