4. ročník Adventního kalendáře již od neděle
Dnes je 18.01.2020

Soutěž | 30.11.2019

Již čtvrtý ročník naší tradiční prosincové soutěže se blíží rychlým tempem. Vy začínáte preventivně procházet veškerou o-metodiku, cvičně si vyplňujete o-teorii, prohlížíte si nové mapové klíče, analyzujete postupy a čekáte, co si na vás letos nachystáme. Letos jsme se rozhodli pro dvě menší novinky. 

 

Tou první je, že budeme naše sponzory odkrývat den po dni, abyste se postupně těšili, co vše můžete vyhrát. Druhou novinkou budou tzv. rychlovky. Budeme o nich informovat vždy den dopředu! A o co jde? Jde o soutěžní den, kdy krom správných odpovědí bude také rozhodovat čas, o kterém se také dozvíte vždy den předem. Výsledné body z daného dne budou přepočítané koeficientem pořadí odpovídajícího. Takže pokud daný den odpovíte první, vaše skóre daného dne se vynásobí * 1.03, druhému se skóre vynásobí * 1.01, třetímu *0.99, čtvrtému 0.97, pátý 0.96, šestý 0.95 a tak dále… Ta na pohled divná matematika je způsobena bonusem pro první tři (+0,03, resp. 0,02 a 0,01). Stoprvní odpovídající a další tak daný den nebodují… Je tedy potřeba být stále ve střehu!

Dále budeme pokračovat v zaběhlých pravidlech z loňska…  Každá správná hra musí mít svého absolutního vítěze. Ten si bude moct vybrat ze všech cen. Absolutním vítězem se stane ten, který bude mít ze všech lidí nejvíce správných odpovědí, resp. bodů, v případě shody rozhodne, kdo bude mít nejvíce dřívějších odpovědí. Na závěr pak budeme losovat ze všech účastníků, kteří budou mít alespoň 20 správných odpovědí! Pokud by se stalo, že nebude dostatečný počet soutěžících se 20 odpověďmi, pořadatel soutěže může toto číslo snížit. Krom toho vylosujeme i jednoho šťastlivce ze všech soutěžících, kteří budou mít alespoň jednu správnou odpověď.

Pokud chcete soutěžit a nemáte registračku ČSOS, napište mail na roman(at)o-news.cz a bude vám přidělena. Aby byly body počítány správně, je třeba používat Vaše správné registrační číslo ve všech kolech naší soutěže.

Soutěžit můžete každý den vždy od zveřejnění článku do půlnoci. Odpovědi zaslané jiný den nebudou započteny do celkových výsledků.

A pojďme již na testovací kolo – je to jak pro vás, tak pro nás, že vše je dobře připraveno. Kdyby se vám něco nezdálo, nebojte se ozvat na výše uvedený mail, abychom do vše napravili. Tam kde jsme loni skončili, letos začneme, jen se posuneme k dalšímu roku.

Soutěžní otázka:

Jaký byl podle tebe nejlepší závod v roce 2019? 

Své odpovědi piště do formuláře níže:


Pravidla soutěže

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *