3. ročník Adventního kalendáře za dveřmi

od | 29. 11. 2018 | Soutěž

Všechny letošní o-medaile jsou rozdány, nejlepší letošní orienťáci byli vybráni, a tak je to jasné – Vánoce se blíží. Neskutečným tempem. Pro nás to znamená nezklamat fanoušky připravit další ročník soutěže Adventní kalendář. První kolo začne již tuto sobotu! Níže naleznete testovací kolo, které vás rozehřeje před prvními prosincovými dny. Nesmíme také zapomenout na partnery akce, které do soutěže věnovali zajímavé ceny!

Na úvod si vysvětlíme, jakým způsobem se bude letos hrát. Každá správná hra musí mít svého absolutního vítěze. Ten si bude moct vybrat ze všech cen. Absolutním vítězem se stane ten, který bude mít ze všech lidí nejvíce správných odpovědí, v případě shody rozhodne, kdo bude mít nejvíce dřívějších odpovědí. Na závěr pak budeme losovat ze všech účastníků, kteří budou mít alespoň 20 správných odpovědí! Pokud by se stalo, že nebude dostatečný počet soutěžících se 20 odpověďmi, pořadatel soutěže může toto číslo snížit. Krom toho vylosujeme i jednoho šťastlivce ze všech soutěžících, kteří budou mít alespoň jednu správnou odpověď.

Ceny do našeho Adventního kalendáře nám zatím přislíbili následující pořadatelé:

28. – 30. 6. Cena střední Moravy (Kladky) KON
4. – 7. 7. Tatry Orienteering SVK – RUZ
5. – 7. 7. Třemošná 2019 (Třemošná) LPM
12. – 14. 7. H.S.H. Vysočina cup (Svratouch) CHT
19. – 21. 7. Grand prix Silesia (Jakartovice) AOP
7. – 11. 8. Orienteering Adventure (Špindlerův Mlýn) OAV
16. – 18. 8. Rumcajsový míle (Český ráj) SJC
23. – 25. 8. Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji (Kacanovy) TUR
30. 8. – 1. 9. Interkompas 45 (Číměř) SJH

Pokud chcete soutěžit a nemáte registračku ČSOS, napište mail na roman(at)o-news.cz a bude vám přidělena. Aby byly body počítány správně, je třeba používat Vaše správné registrační číslo ve všech kolech naší soutěže.

Soutěžit můžete každý den vždy od zveřejnění článku do půlnoci. Odpovědi zaslané jiný den nebudou započteny do celkových výsledků.

A pojďme již na testovací kolo – je to jak pro vás, tak pro nás, že vše je dobře připraveno. Kdyby se vám něco nezdálo, nebojte se ozvat na výše uvedený mail, abychom do 1. prosince vše napravili.

Soutěžní otázka:

1. února 2019 vychází nová pravidla OB. Z nich bude první dotaz. Jaká minimální vzdálenost na mapě mezi kontrolami má být na mapě v měřítku 1 : 5 000? Do formuláře uvádějte pouze číslo (v mm) bez jednotek.

Své odpovědi piště do formuláře níže:


Pravidla soutěže

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dnes je 23. 2. 2024
a svátek má Svatopluk.