O-News.cz Live show na PP!
Dnes je 25.11.2017

Orientační běh

Už tomu je rok, co jsme spustili náš web, ale na nějaké velké oslavy zatím nebyl čas ani prostor. Rozhodli jsme se to ale napravit a připravit takový malý dárek pro Vás – naše čtenáře. Již od počátku jsme chtěli zaměřit náš web hlavně na věci, které na české o-scéně chyběly, jako pozávodní analýzy, rozbory postupů, metodické seriály a hlavně reakce závodníků a rozhovory. Rozhovorů jsme vám už zprostředkovali spousty, ale nyní jsme se rozhodli improvizovat a vyzkoušet novinku. Rozhovory, které budeme vysílat živě.

Tak se zrodil nápad na O-News.cz Live show a právě její první vydání Vám přineseme ku příležitosti oslavy prvních narozenin O-News.cz už tento pátek!

O-News.cz Live show

Kdy a kde: Pátek 25. srpna 2017, 20:00, centrum Pěkných prázdnin u Borku pod Troskami

Celá show bude přenášena živě na facebookových stránkách O-News.cz.

Pozvání přijali:

Pavel Kubátvynikající český reprezentant, který však letos přerušil sezónu a momentálně nereprezentuje. Jak je to možné? Na který závod nejraději vzpomíná? A jak se z malého fotbalisty stal výborný běžec?

Petr Klimpllodivod českého OB, který zastává tolik funkcí, že je ani nemůžeme jmenovat, abychom na některou nezapomněli, ale také nejpopulárnější český “o-bloger”, který informuje o všech novinkách ze světa OB. Jak to vidí Béďa po spuštění O-News.cz?

Jan Schulhofmuž, kterému když ujede tramvaj, tak si na ní počká na další zastávce. Jak ho napadlo uspořádat závod zrovna s tramvají, který se stal celkem populárním? A jak se vůbec tento dříve kovaný atlet dostal k OB a tak rychle se etabloval v o-světě?

Nemůžeme vyloučit ani další “nezvané” hosty a překvapení. Svůj prostor na otázky mohou dostat i diváci. Tak, pokud budete na PP neváhejte přijít v pátek ve 20:00 k improvizovanému studiu “airstream”, které bude kotvit v centru PP přímo pod hradem Trosky. A nebo se zapojte na Facebooku a pojďte s námi tvořit premiérovou O-News.cz Live show!

Jak to asi dopadne? Už v pátek sledujte náš Facebook od 20:00!

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *