O-Gala 2018 v Plzni již tůto sobotu
Dnes je 24.03.2019

LOB | MTBO | OB v ČR | Orientační běh | Trail O | 19.11.2018

Za slavnostní završení sezóny se každoročně považuje vyhlášení Ankety o nejlepší sportovce ČSOS 2018 a následné O-Gala, nejinak tomu bude i letos. Obě tyto akce se budou konat pospolu v sobotu 24. listopadu od 19:00 v Plzni v Kreativní zóně DEPO 2015.

web události

přihlášky ORIS (již ukončené)

Pojďme se nyní podívat, jací závodníci byli do Ankety o nejlepší sportovce ČSOS nominováni a mají šanci zvítězit.

OB

Nominace Nejlepší orientační běžec 2018 (bude vyhlášeno 5 nejlepších)

Horčičková Vendula (OOB TJ Slovan Luhačovice)
MS: 16. krátká trať, 9. štafety, 15. klasika
ME: 27. sprint, 18. krátká trať
Světový pohár: 17. místo
Mistrovství ČR: 1x 1. místo
Indráková Adéla (SK Žabovřesky Brno)
MS: 37. sprint
ME: 33. sprint, 21. krátká trať, 33. klasická trať
Janošíková Tereza (SK Severka Šumperk)
MS: 19. sprint, 5. sprintové štafety, 9. štafety
ME: 19. sprint
MSJ: 3. klasická trať, 2. sprint, 4. krátká trať, 2. štafety
Mistrovství ČR: 3x 1. místo (D20)
Knapová Jana (OK Lokomotiva Pardubice)
MS: 5. krátká trať, 5. sprintové štafety, 9. štafety, 17. klasická trať
ME: 29. sprint, 22. krátká trať, 4. sprintové štafety, 16. klasická trať
Světový pohár: 15. místo
Mistrovství ČR: 1x 1. místo
Kosová Denisa (OK 99 Hradec Králové)
Světový pohár: 27. místo
Mistrovství ČR: 1x 1. místo
ME: 4. sprintové štafety
Český pohár: 1. místo
Král Vojtěch (SK Severka Šumperk)
MS: 11. sprint, 14. krátká trať, 5. sprintové štafety, 5. štafety, 13. klasická trať
ME: 7. sprint, 4. štafety, 4. sprintové štafety, 13. klasická trať
Světový pohár: 5. místo (1x první místo v závodě SP)
Mistrovství ČR: 1x 1. místo
Kubát Pavel (OK 99 Hradec Králové)
MS: 22. krátká trať, 5. štafety, 21. klasická trať
ME: 4. štafety
Světový pohár: 30. místo
Minář Marek (Magnus Orienteering)
MS: 25. sprint
Nykodým Miloš (SK Žabovřesky Brno)
MS: 12. sprint, 33. krátká trať, 5. sprintové štafety, 5. štafety, 25. klasická trať
ME: 4. štafety, 4. sprintové štafety, 7. klasická trať
Světový pohár: 11. místo (1x první místo v závodě SP)
Mistrovství ČR: 3x 1. místo
Český pohár: 1. místo

Vítězem Ankety v sekci OB se poslední dva roky stal Vojtěch Král. Dovrší letos hatrick? (foto: Petr Kadeřávek)

Nominace Nejlepší junior OB 2018 (budou vyhlášeni 3 nejlepší)

Čechová Tereza (OK Kamenice)
MSJ: 8. klasická trať, 20. sprint, 2. štafety
Chaloupská Barbora (OK 99 Hradec Králové)
MSJ: 3. sprint, 2. štafety
Mistrovství ČR: 1x 1. místo
Žebříček A: 1. místo
Janošíková Tereza (SK Severka Šumperk)
MS: 19. sprint, 5. sprintové štafety, 9. štafety
ME: 19. sprint, 4. sprintové štafety
MSJ: 3. klasická trať, 2. sprint, 4. krátká trať, 2. štafety
Mistrovství ČR: 3x 1. místo
Křivda Tomáš (K. O. B. Choceň)
MSJ: 14. klasická trať, 3. štafety
Mistrovství ČR: 3x 1. místo
Žebříček A: 1. místo
Sýkora Vojtěch (OOB TJ Slovan Luhačovice)
MSJ: 18. klasická trať, 19. sprint, 3. štafety
Mistrovství ČR: 1x 1. místo
Vandas Daniel (OK 99 Hradec Králové)
MSJ: 3. klasická trať, 4. krátká trať, 3. štafety

Nominace Nejlepší dorostenec OB 2018 (bude vyhlášen 1 nejlepší)

Chaloupský Jakub (OK 99 Hradec Králové)
MED: 1. štafety, 10. sprint
Mistrovství ČR: 1x 1. místo
Žebříček A: 1. místo (H16)
Grycová Kateřina (KOS TJ Tesla Brno)
MED: 7. sprint
Mistrovství ČR: 2x 1. místo
Karlová Anna (OK Jilemnice)
MED: 5. klasická trať, 3. štafety
Mistrovství ČR: 1x 1. místo
Mareček Šimon (SK Orientační sporty Nové Město na Moravě)
MED: 2. sprint, 1. štafety

MTBO

Nominace Nejlepší jezdec MTBO 2018 (budou vyhlášeni 3 nejlepší)

Bogar Kryštof (OK Jiskra Nový Bor)
MS 1. klasická trať, 3. štafety, 3. sprint, 5. krátká trať
ME 1. krátká trať, 1. smíšené štafety
Světový pohár 1. místo
Mistrovství ČR 1. klasická trať, 1. sprint, 1. štafety
Hradil Jiří (SKOB Zlín)
MS 7. krátká trať, 10. hromadný start
ME 4. krátká trať, 10. klasická trať
Světový pohár 9. místo
Mistrovství ČR 1. krátká trať
Český pohár 1. místo
Kubínová Veronika (TJ Slovan Karlovy Vary)
MS 1. štafety, 3. krátká trať, 5. hromadný start, 6. sprint, 6. klasická trať
ME 4. krátká trať, 6. klasická trať
Světový pohár 3. místo
Ludvík Vojtěch (TJ Stadion Nový Bor)
MS 3. štafety, 4. sprint, 6. klasická trať, 8. krátká trať
ME 1. klasická trať, 1. smíšené štafety, 4. krátká trať
Světový pohár 2. místo
Český pohár 1. místo
Tichovská Martina (USK Praha)
MS 1. klasická trať, 1. štafety, 2. krátká trať, 2. sprint, 2. hromadný start
ME 1. klasická trať, 1. smíšené štafety, 4. krátká trať
Světový pohár 1. místo
Mistrovství ČR 1. krátká trať, 1. klasická trať, 1. štafety
Český pohár 1. místo

Čeští bajkeři opět předvedli skvělé výkony nejen na MS, ale i v celém průběhu sezóny. Čí úspěchy budou hodnoceny jako nejlepší? (foto: Leoš Bogar)

Nominace Nejlepší junior MTBO 2018 (budou vyhlášeni 3 nejlepší)

Grycová Veronika (KOS TJ Tesla Brno)
MSJ 1. štafety
MEJ 1. štafety
Mistrovství ČR 1. krátká trať, 1. klasická trať
Český pohár 1. místo
Hašek Jan (KOS Slavia Plzeň)
MSJ 1. hromadný start, 1. klasická trať, 1.štafety, 2.sprint
MEJ 2. sprint, 3. štafety, 6. krátká trať
Mistrovství ČR 1. krátká trať, 1. klasická trať
Králová Vilma (KOS TJ Tesla Brno)
MSJ 1. krátká trať, 1. sprint, 1. štafety, 2. klasická trať
MEJ 1. štafety, 5. sprint, 6. krátká trať
Ludvík Matyáš (TJ Stadion Nový Bor)
MSJ 1. štafety, 5. klasická trať
MEJ 2. krátká trať, 3. štafety
Mistrovství ČR 1. sprint
Svobodová Alexandra (KOS Slavia Plzeň)
MSJ 1. štafety
Mistrovství ČR 1. sprint
Nominace Nejlepší dorostenec MTBO 2018 (bude vyhlášen 1 nejlepší)
Kuchařová Rozálie (Sportcentrum Jičín)
MEJ 1. štafety
MED 3. klasická trať, 6. krátká trať
Mistrovství ČR 1. krátká trať, 1. klasická trať
Tuma Matěj (Sportcentrum Jičín)
MED 6. krátká trať
Český pohár 1. místo
Wohanka Richard (SKOB Slaný)
MSJ 1. štafety
MED 1. klasická trať, 2. krátká trať, 2. sprint
MEJ 3. štafety
Mistrovství ČR 1. klasická trať

 

LOB

Nominace Nejlepší Lyžařský orientační běžec 2018 (budou vyhlášeni 3 nejlepší)

Argaláš Michal (TJ TŽ Třinec)
ME 27. klasická trať, 28. sprint, 43. krátká trať
17. sprintové štafety,
Drobník Michal (Sporcentrum Jičín)
ME 30. Sprint, 31. klasická trať, 32. krátká trať
Hančová Petra (OOS TJ Spartak Vrchlabí)
ME 12. klasická trať, 17. sprint, 21. krátká trať
7. sprintové štafety,
SP 21. celkové pořadí (v závodech 12. a 15.místo)
MČR 1. sprint
Horvát Petr (SK Severka Šumperk)
ME 19. klasická trať, 24. krátká trať, 31. sprint
5. štafety,
SP 29. celkové pořadí (v závodech 19. a 19.místo)
ČP 1. místo
MČR 1. sprint
Laciga Radek (TJ Slovan Zdravotník Praha)
ME 12. klasická trať, 20. krátká trať, 23. sprint,
5. štafety, 14. sprintové štafety
SP 25. celkové pořadí (v závodech 17. a 17.místo)
MČR 1. krátká trať
Mechlová Lenka (OK Slavia Hradec Králové)
ME 9. klasická trať, 20. sprint 21. krátká trať
17. sprintové štafety,
SP 18. celkové pořadí (v závodech 11. a 13.místo
Rost Hanna (SKOB Zlín)
ME 16. klasická trať, 19. sprint
14. sprintové štafety,
Škoda Jakub (Slavia Liberec orienteering)
ME 9. klasická trať, 14. sprint, 16. krátká trať,
5. štafety, 7. sprintové štafety,
SP 14. celkové pořadí (v závodech 4. a 10.místo)
MČR 1. klasická trať

Nominace Nejlepší junior LOB 2018 (budou vyhlášeni 3 nejlepší)

Firešová Markéta (SK Žabovřesky Brno)
MS juniorů 15. klasická trať, 25. sprint, 30. krátká trať,
MČR 1. sprint, 1. krátká trať
Bartoš Vojtěch (MLOK Mariánské Lázně)
MS juniorů 10. krátká trať, 23. sprint, 35. klasická trať
6. štafety
MČR 1. sprint
Hasman Ondřej (KOS Slavia Plzeň)
MS juniorů 15. klasická trať, 22. Sprint, 25. krátká trať
Hašek Jan (KOS Slavia Plzeň)
MS juniorů 7. sprint, 11. klasická trať
6. štafety
MČR 1. krátká trať
Hlaváč Ondřej (KOS TJ Tesla Brno)
MS juniorů 13. krátká trať, 17. sprint, 32. klasická trať
6. štafety

Nominace Nejlepší dorostenec LOB 2018 (bude vyhlášen 1 nejlepší)

Černá Kateřina (KOS Slavia Plzeň)
ME dorostu 11. sprint, 14. krátká trať, 24. klasická trať
5. štafety,
Kuchařová Rozálie (Sportcentrum Jičín)
ME dorostu 10. klasická trať, 11. krátká trať, 14. sprint
5. štafety
MČR 1. sprint, 1. Krátká trať
Štefan Vít (SK Studenec)
ME dorostu 13. sprint, 15. klasická trať
5. štafety
MČR 1. krátká trať, 1. klasická trať
Štrégl Matyáš (OOS TJ Spartak Vrchlabí)
ME dorostu 11. klasická trať, 14. krátká trať, 17. sprint
5. štafety
MČR 1. sprint

TRAIL

V Anketě budou samozřejmě vyhlášeni i nejlepší závodníci Trail-O.

Loňské vyhlášení Trail-O v Luhočovicích (foto: Petr Kadeřávek)

Facebooktwitter


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *