Májové oblasťáky uplynulého víkendu
Dnes je 23.05.2018

OB v ČR | Orientační běh | 14.05.2018

Víkend se sluncem i bouřkami, s MS v hokeji a ME v orienťáku. V Česku si ale téměř 6000 závodníků našlo cestu na oblastní závody. Přinášíme stručný přehled map a výsledků.

Mistrovství oblasti na krátké trati – Svatava (BSO)

1. Uhlíková Tereza SK Praga 44:13
2. Vodrážková Kateřina KOS Slavia Plzeň 46:37 + 2:24
3. Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň 58:57 + 14:44

1. Pova Ondřej Kometa Kralovice 45:35
2. Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň 46:17 + 0:42
3. Ritter Aleš SKOB Ostrov 51:36 + 6:01

Mistrovství oblasti na krátké trati – Třinec (TRI)

1. Chupeková Silvia Slávia ŽU Žilina 47:47
2. Bialožytová Tereza SK Praga 49:17 + 1:30
3. Létalová Soňa OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49:21 + 1:34

 

1. Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno 40:05
2. Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:58 + 1:53
3. Chupek Jozef Slávia ŽU Žilina 42:53 + 2:48

 

Mistrovství oblasti na klasické trati – Byzhradec (SRK)

1. Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové 70:16
2. Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:58 + 2:42
3. Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice 73:26 + 3:10

 

1. Losman Petr OK 99 Hradec Králové 87:36
2. Hepner David OK Slavia Hradec Králové 90:50 + 3:14
3. Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice 96:38 + 9:02

Mistrovství oblasti na krátké trati – Rudíkov (TTR)

1. Čechová Tereza OK Kamenice 32:40
2. Benešová Jana SK OB Chotěboř 37:22 + 4:42
3. Polednová Hana TJ Růžená 42:21 + 9:41

 

1. Bořil Jan OK Jihlava 38:27
2. Čech Petr OK Jihlava 38:59 + 0:32
3. Palas Jan Sportcentrum Jičín 39:19 + 0:52

 

Oblastní žebříček – Paprsek (SSU)

1. Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž 60:31
2. Dittrichová Petra KOB Konice 67:22 + 6:51
3. Šarmanová Alena Orientační Běh Opava 68:03 + 7:32

 

1. Zbranek Roman SKOB Zlín 59:52
2. Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:12 + 1:20
3. Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:49 + 1:57

Oblastní žebříčky – Světlá pod Ještědem (VLI)

1. Štičková Anna SK Severka Šumperk 32:15
2. Rufferová Iva OOB TJ Turnov 33:34 + 1:19
3. Kašková Kateřina OK Chrastava 33:58 + 1:43

 

1. Wolf Filip OOB TJ Turnov 34:17
2. Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov 34:20 + 0:03
3. Procházka David OK Lokomotiva Pardubice 34:25 + 0:08

Dopolední závod.

1. Rufferová Iva OOB TJ Turnov 37:20
2. Gregorová Kamila SK OB Chotěboř 40:25 + 3:05
3. Krafková Lucie OOB TJ Turnov 41:17 + 3:57

 

1. Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor 39:36
2. Koštejn Vít OK Doksy 40:09 + 0:33
3. Luštický Martin OOB TJ Turnov 43:02 + 3:26

Odpolední závod.

Oblastní žebříček – Frymburk (VCB)

1. Roučková Romana OB Kašperské Hory 78:44
2. Gottfriedová Adéla OB České Budějovice 106:39 + 27:55

 

1. Flašar Jan SK Praga 62:29
2. Šafařík Ivo Orientační sporty Písek 65:53 + 3:24
3. Leštínský Tomáš KOB Dobruška 80:08 + 17:39

 

Mistrovství oblasti na klasické trati – Kytín (VSP)

1. Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín 58:14
2. Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové 64:11 + 5:57
3. Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka 65:08 + 6:54

 

1. Navrátil Boris OK Kamenice 76:04
2. Makovský Jakub KOB Tretra Praha 78:49 + 2:45
3. Matějů Luboš SK Praga 80:45 + 4:41

Mistrovství oblasti na krátké trati – Kanice (ZBM)

1. Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno 39:09
2. Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno 41:11 + 2:02
3. Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno 45:53 + 6:44

 

1. Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno 44:49
2. Přibyl Bronislav SKOB Zlín 45:39 + 0:50
3. Bukovac Palo SK Žabovřesky Brno 47:28 + 2:39

Facebooktwitter