Kalendář závodů sekce OB 2018

24. 3. 		Český pohár štafet, Česká liga klubů (C)			PHK	Staré Nechanice
14. 4.		Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB			STH     Horní Brusnice
15. 4.		Český pohár, WRE, žebříček A - sprint				SJC     Jičín
21. 4.		Žebříček B-Morava - klasická trať				LCE     Luhačovice
22. 4. 		Český pohár štafet, Česká liga klubů (C)			LCE     Luhačovice
 5. 5.		Žebříček A, žebříček B-Čechy západ - krátká trať		PGP     Hostomice
 5. 5. 		Žebříček B-Čechy východ - klasická trať				PHK     Radvanice
 5. 5. 		Žebříček B-Morava - klasická trať				OOL     Janovický les
 6. 5.		Žebříček A, žebříček B-Čechy západ - klasická trať		PGP     Hostomice
 6. 5. 		Žebříček B-Čechy východ - krátká trať				PHK     Radvanice
 6. 5. 		Žebříček B-Morava - krátká trať					OOL     Janovický les
19. 5.	  	Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, WRE (dvoukolově)	VTA     Tábor
20. 5.		Český pohár, WRE, žebříček A - krátká trať			VTA     Tábor
26. 5. 		Český pohár štafet, Česká liga klubů (B)			LPM	Třemošná			
26. 5.		Český pohár, žebříček A - sprint				VPM     Plzeň
27. 5. 		Český pohár štafet, Česká liga klubů (B)			LPM     Třemošná
 6. 6.		Celostátního finále Přeboru škol 				LPU     Heřmanův Městec
 9. 6.		Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava - krátká trať	ASU     Hrabová
 9. 6. 		Žebříček B-Čechy západ - klasická trať				KRL     Rabštejn nad Střelou
 9. 6. 		Žebříček B-Čechy východ - klasická trať				SJH     Číměř
10. 6.		Český pohár, WRE, žebříček A, žebříček B-Morava - klasická trať	ASU     Hrabová
10. 6. 		Žebříček B-Čechy západ - krátká trať				KRL     Rabštejn nad Střelou
10. 6. 		Žebříček B-Čechy východ - krátká trať				SJH	Číměř
23. - 24. 6.	Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE		TBM	Chlébské
 8. 9. 		Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy západ - krátká trať	BOR     Radvanec
 8. 9. 		Žebříček B-Čechy východ - klasická trať				SJI     Růžená
 8. 9. 		Žebříček B-Morava - klasická trať				AOP     Deštné (Mladecko)
 9. 9. 		Český pohár, žebříček A, žebříček B-Čechy západ - klasická trať	BOR     Radvanec
 9. 9. 		Žebříček B-Čechy východ - krátká trať				SJI     Růžená
 9. 9. 		Žebříček B-Morava - krátká trať 				AOP     Deštné (Mladecko)
15. - 16. 9. 	Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE		JPV+KON Kladky
28. 9.		Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet 		TZL     Zlín
29. 9.		Český pohár štafet, Česká liga klubů (B)			TZL     Zlín
30. 9.		Český pohár štafet, Česká liga klubů (B)			TZL     Zlín
13. 10.		Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet				EKP+PVD Krajníčko (Bavorov)
14. 10.		Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva	EKP+PVD Krajníčko (Bavorov)